Pękające pięty

Jeśli skóra Twoich stóp pęka i pojawiają się na niej trudno gojące się rany, nie możesz tego ignorować. Pękające pięty nie tylko skutecznie zniechęcają przed eksponowaniem stóp. Przerwanie ciągłości skóry, można porównać do otwartych drzwi, przez które groźne wirusy i bakterie mogą wniknąć do Twojego organizmu. Nie lekceważ tej niosącej ból i dyskomfort dolegliwości!.

Pierwsze objawy tego problemu, często pojawiają się jeszcze zanim zdołasz dostrzec pierwsze pęknięcia na swoich stopach. Najpierw skóra pięt staje się ekstremalnie sucha i nadwrażliwa na jakikolwiek, nawet najdelikatniejszy dotyk. Wyraźnie można wyczuć, że jest bardziej twarda i grubsza. Gołym okiem da się też zauważyć, że skóra zmienia kolor, przybierając niezdrowy żółto brązowy odcień. Jeśli zignorujesz te pierwsze symptomy, Twoje pięty zaczną pękać. Łuszcząca się skóra prowadzi do powstawania bolesnych otwartych ran, które bardzo długo się goją.

Odpowiednia terapia w gabinecie podologicznym przynosi wymierne korzyści dla komfortu pacjenta. Ważna jest również zlecona przez podłoga domowa pielęgnacja.

Na wizytę możesz umówić się   Tutaj

Czekamy na Twój telefon!

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń: 505-816-158,
Napisz: kontakt@instytutzdrowejstopy.pl

Łódź, ul. Piotrkowska 198 lok 3

Godziny otwarcia:

Pon-pt 10-19
Sob10-15