Od lat borykam się z odciskami i zrogowaceniami na stopach. Oprócz dokładnego pedicure, udzielono mi fachowej pomocy fizjoterapeutycznej. Wskazano mi jak prawidłowo dbać o zdrowie swoich stóp.

Karina Bąk

Polecam z całego serca! Moja mama z zespołem stopy cukrzycowej, nigdzie nie otrzymała tak fachowej pomocy. Dodatkowym atutem jest winda. Osoby na wózku inwalidzkim bez problemu mogą korzystać z usług podologa.

Bartosz Kurek

Z problemem bolących stóp umówiłam się do fizjoterapeuty. Po szczegółowym badaniu zalecono mi dobór wkładek. Same wkładki wykonane z dużą dokładnością, dobrze mi służą. Jestem bardzo zadowolona.

Magdalena Szwed

Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Zostało mi zaoferowane rozwiązanie odpowiednie do mojej dolegliwości. Od razu po zabiegu odczułam ulgę. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione. Polecam.

Sylwia Musiał

 Doskonałe efekty terapii oraz pełen profesjonalizm. Klinika dba o sterylizację i higienę pracy. Sedczenie polecam!

Maria.W

Polecam każdemu wizytę w Instytucie. Uzyskałam dużo informacji na temat moich stóp i sposobu ich leczenia. Bardzo kompetentna obsługa.

Anna Szpak

Niezastąpiony profesjonalizm. Wizyta przebiegła prawidłowo, został zebrany szczegółowy wywiad w związku z moim problemem, a sam zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty, polecam.

Aleksander